«Samsung Electronics Україна» повідомляє про відкриття Galaxy Studio – нового інтерактивного простору Samsung. Студія розташувалася в столичному ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1а і відкрита для гостей з 10 ранку до 22 вечора кожен день. Відвідувачі Galaxy Studio зможуть ближче познайомитися з сучасними технологіями і особисто протестувати можливості нового флагмана компанії – Galaxy Note8. Ведучим церемонії відкриття студії для гостей став телеведучий, амбасадор бренду Samsung – Анатолій Анатоліч.

«Samsung Galaxy Studio органічно розмістилася в серці столиці – зовсім як технології в повсякденному житті кожної людини, – говорить Антон Степанюк, керівник департаменту маркетингових комунікацій мобільних пристроїв компанії« Samsung Electronics Україна ». – Новий флагман Galaxy Note8 дозволяє домагатися більшого і створювати неймовірне за допомогою смартфона. Пристрій робить можливості в реальному світі безмежними, а окуляри Gear VR відкривають доступ в інший – віртуальний – світ ».

Відвідувачі церемонії відкриття взяли участь в тест-драйві смартфона Samsung Galaxy Note8: пройшли інтерактивні зони студії і отримали можливість виграти цінні призи та сам смартфон. До того ж учасники вивчили особливості та 8 основних переваг Galaxy Note8.

1. Головна фішка смартфона – оновлений S Pen. Електронне перо розпізнає 4096 рівнів натискання, фіксує замітки на заблокованому екрані, зберігає довгі статті і додає коментарі до зображень.

2. Любителів фотошедеврів порадувала подвійна камера з подвійною оптичною стабілізацією. Фотографії вийдуть чіткими в будь-яких умовах освітленості, а для зйомки здалеку знадобиться подвійний оптичний зум без втрати якості зображення.

3. Безпека особистих даних гарантують сканер райдужної оболонки ока і Samsung KNOX.

4. В Україні вже доступний голосовий асистент Bixby, який за станом на сьогоднішній день розуміє американський англійська і корейську мови. Bixby підвищує продуктивність смартфона за допомогою Quick Commands. Функція дозволяє створювати голосові команди для виконання одного або декількох дій одночасно. Наприклад, команда «На добраніч» може активувати режим «Не турбувати», встановити будильник на 6 ранку і включити фільтр синього відтінку на екрані.

5. Безмежний 6,3-дюймовий дисплей підходить для перегляду відеороликів, документів і улюблених телепередач.

6. Любителів серйозних завдань зацікавила док-станція Samsung DeX, яка перетворює Galaxy Note8 і інші флагмани Galaxy в повноцінний персональний комп’ютер

7. Працювати з подвійною ефективністю дозволяє одночасний запуск двох додатків -користувачі можуть дивитися відео і одночасно відповідати в електронній пошті.

8. Потенціал S Pen змінює звичне спілкування з друзями. Тепер користувачі можуть ділитися анімованими повідомленнями від руки і створювати GIF-файли.

Гості також відвідали розважальну зону з сучасним VR-обладнанням Samsung. Бажають побувати в віртуальної реальності спробували себе в ролі серфера і велосипедиста, який спускався по гірських схилах.

Інтерактивне простір Galaxy Studio відкриває доступ до всієї екосистемі Samsung Galaxy: носиться пристроїв Samsung Gear Sport, Samsung Gear Fit2Pro, нові Samsung Gear IconX, Samsung Gear VR, панорамної камері Samsung Gear 360 (2017) та додаткових аксесуарів.

«Samsung Electronics Україна» урізноманітнює роботу простору Galaxy Studio. Надалі компанія планує проводити безкоштовні майстер-класи та воркшопи для всіх бажаючих.

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї і впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів, телевізорів, носяться пристроїв, планшетів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників, ливарного виробництва і світлодіодних рішень.