«Samsung Electronics Україна» повідомляє про старт нової рекламної кампанії Galaxy Note8. Відеоролик занурює глядачів в дивовижний світ природи Карпат, в лісах яких ховаються містичні істоти. Смартфон відмінно вписався в концепцію відео і при цьому показав головні переваги: сканер райдужної оболонки ока, водонепроникність, електронне перо S Pen і подвійну камеру. Слоган кампанії – «Роби неймовірне». Ролик доступний для перегляду за посиланням https://youtu.be/KQ_hdCxBrAI

«Galaxy Note8 – самий високотехнологічний продукт в сім’ї« Galaxy »і втілення лідерства бренду Samsung в інноваціях, – говорить Антон Степанюк, керівник департаменту маркетингових комунікацій мобільних пристроїв компанії« Samsung Electronics Україна ». – Galaxy Note8 руйнує стереотип про використання лінійки виключно «акулами бізнесу». Новий флагман підходить для кожного, незалежно від віку, професії і способу життя. У ДНК Galaxy Note8 закладено прагнення людей створювати і робити неймовірне. У кожного може бути ідея, але вона вимагає навичок і дій, щоб втілити її в реальність ».

Автори ролика надихалися української міфологією і впровадили образи потойбічної сили в рекламну кампанію. У відеоролику можливо все: в лісі стоять величезні триметрові мавки, а таємничу атмосферу доповнюють літературні герої русалка і козак-характерник. Раніше персонажі здавалися вигаданими, але тепер в них не можна не повірити.

Так само і з необмеженими можливостями Galaxy Note8. Смартфон дозволяє зняти блокування одним поглядом, інноваційне перо S Pen робить замітки навіть під водою, а подвійна камера з оптичною стабілізацією зображення створює два знімка одночасно. До цього користувачі вважали таку функціональність вигадкою. Тепер з Galaxy Note8 доступ до світу неймовірного відкритий для кожного.

Про Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8 – новий флагман 2017 року. Смартфон отримав 6,3-дюймовий безрамковий дисплей, сканер райдужної оболонки ока і сумісність з док-станцією Samsung DeX, яка робить з смартфона повноцінний комп’ютер. Фотографів порадує подвійна 12-мегапіксельна камера. Вона підтримує функцію оптичної стабілізації зображення в обох об’єктивах і подвійний оптичний зум без втрати якості зображення.

Покращений S Pen урізноманітнює сценарії використання смартфона. Електронне перо фіксує замітки на заблокованому екрані і дозволяє користувачам обмінюватися анімованими повідомленнями від руки. Голосовий помічник Bixby розуміє одну або кілька команд одночасно і доповнює екосистему пристроїв Samsung.