Відвідувачі «Gear VR Cafe» змогли насолодитись захоплюючим контентом в форматі 360за допомогою окулярів віртуальної реальності Gear VR, а також побачити танцювальні флешмоби і навіть стати їх частиною.

В серці України, на головній вулиці столиці – Хрещатку, на 25-ту річницю незалежності держави, 24 серпня, компанія Samsung встановила спеціальну зону віртуальної реальності, обладнану100 комплектами Gear VR. 1300 осіб змогли персонально ознайомитись з даною технологією та цікавим контентом у 360⁰ форматі. Судячи з відгуків, найбільш вражаючим був тур по краєвидним куточкам України, в тому числі по Карпатам.

Настрій учасникам заходу підіймали запальні танці та музичний супровід. Таке яскраве поєднання викликало масу позитивних емоцій: відвідувачі спостерігали за тим, що відбувається з посмішкою і залишились задоволені заходом, а також відмітили, що дізнались багато нового про пристрій Gear VR і віртуальній реальності в цілому.

Проведення такого заходу дозволило компанії приєднатися до привітань українців зі святом Дня незалежності та подарувати їм нові незабутні враження та емоції.